Consulting

شرکت توسعه سامانه هوشمند آیریک در زمینه های مختلف آماده ارائه مشاوره و برگزاری دوره های آموزشی به شرکت ها و سازمان ها می باشد
important_devices

WebSite

کارشناسان با تجریه شرکت با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های دنیا اقدام به نیازسنجی و طراحی سامانه های هوشمند و سریع جهت رفع نیازهای سازمانی و ارائه مشاوره به شما می نمایند.

done_outline

SEO

به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر، کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات جهت بهینه سازی سایت شما می باشند

verified_user

Cyber Security

کارشناسان مجرب شرکت با انجام مجموعه اقداماتی در بخش پایگاه داده، هاست و طراحی سایت، ضریب امنیت سایت به حداکثر رسانده و امکان نفوذ و سرقت اطلاعات از آن به حداقل می رسانند.

Database

متخصصین بانک اطلاعاتی شرکت با تخصص و دانش و تجریه بسیار بالا در ساخت و توسعه بانک های اطلاعاتی ضمن افزایش کارایی و بهره وری سامانه های شرکت، آماده ارائه مشاوره نیز می باشند.

trending_up

Performance Tuning

در بسیاری از پایگاه های داده بدون نیاز به ارتقاء سخت افزار و با رعایت اصول بهینه سازی دیتابیس از جمله ایندکس گذاری، تیونینگ کوئری، فشرده سازی جداول و سایر ابزارها شاهد افزایش چشمگیری در سرعت پایگاه داده خود خواهید بود.

keyboard_return

HA and Recovery

 سرویس دهی بدون وقفه یکی از ارکان اصلی سامانه های الکترونیکی می باشد. پیاده سازی یک ساختار با رعایت تمامی حالت های سرویس دهی بدون وقفه از نیاز اصلی و حیاتی تمامی سامانه های خدمات الکترونیک به شمار می رود.

Intranet

کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی انواع شبکه های ارتباطی از جمله  LAN , Wan , Wireless،  راه اندازی شبکه، تغییرات اساسی در جهت بهبود ساختار شبکه می باشند.

dashboard

Virtualization

کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای مجازی سازی، زیرساخت پیاده‌سازی شده و توسعه مجازی‌سازی و ارائه آموزش‌های کاربری و راهبری در زمینه مجازی‌سازی می باشند.

home_work

Server Room

شرکت ما با تیمی مجرب در زمینه تجهیز و طراحی مراکز داده و اتاق سرور،مشاوره سیستم کولینگ و آرایش رک، فیوژن، فیبر کشی آماده انجام پروژه های مربوطه به شرکت ها و سازمانها می باشد

فهرست