مشاوره

شرکت توسعه سامانه هوشمند آیریک در زمینه های مختلف آماده ارائه مشاوره و برگزاری دوره های آموزشی به شرکت ها و سازمان ها می باشد
important_devices

طراحی سایت

کارشناسان با تجریه شرکت با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های دنیا اقدام به نیازسنجی و طراحی سامانه های هوشمند و سریع جهت رفع نیازهای سازمانی و ارائه مشاوره به شما می نمایند.

done_outline

سئو

به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر، کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات جهت بهینه سازی سایت شما می باشند

verified_user

امنیت سایت

کارشناسان مجرب شرکت با انجام مجموعه اقداماتی در بخش پایگاه داده، هاست و طراحی سایت، ضریب امنیت سایت به حداکثر رسانده و امکان نفوذ و سرقت اطلاعات از آن به حداقل می رسانند.

view_comfy

طراحی دیتابیس

متخصصین بانک اطلاعاتی شرکت با تخصص و دانش و تجریه بسیار بالا در ساخت و توسعه بانک های اطلاعاتی ضمن افزایش کارایی و بهره وری سامانه های شرکت، آماده ارائه مشاوره نیز می باشند.

trending_up

ارتقاء کارایی

در بسیاری از پایگاه های داده بدون نیاز به ارتقاء سخت افزار و با رعایت اصول بهینه سازی دیتابیس از جمله ایندکس گذاری، تیونینگ کوئری، فشرده سازی جداول و سایر ابزارها شاهد افزایش چشمگیری در سرعت پایگاه داده خود خواهید بود.

keyboard_return

HA و ریکاوری

 سرویس دهی بدون وقفه یکی از ارکان اصلی سامانه های الکترونیکی می باشد. پیاده سازی یک ساختار با رعایت تمامی حالت های سرویس دهی بدون وقفه از نیاز اصلی و حیاتی تمامی سامانه های خدمات الکترونیک به شمار می رود.

network_check

طراحی شبکه داخلی

کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه راه اندازی انواع شبکه های ارتباطی از جمله  LAN , Wan , Wireless،  راه اندازی شبکه، تغییرات اساسی در جهت بهبود ساختار شبکه می باشند.

dashboard

مجازی سازی

کارشناسان شرکت آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای مجازی سازی، زیرساخت پیاده‌سازی شده و توسعه مجازی‌سازی و ارائه آموزش‌های کاربری و راهبری در زمینه مجازی‌سازی می باشند.

home_work

طراحی اتاق سرور

شرکت ما با تیمی مجرب در زمینه تجهیز و طراحی مراکز داده و اتاق سرور،مشاوره سیستم کولینگ و آرایش رک، فیوژن، فیبر کشی آماده انجام پروژه های مربوطه به شرکت ها و سازمانها می باشد

فهرست